En güncel oyun linkleri.Güncel oyunlar.Komedi eğlence hepsi burada!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktinizi boşa harcamayın buyrun burdan tıklayın!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım]

3 posters
YazarMesaj
~3xs3Lans~
Administrateur
Administrateur
~3xs3Lans~

Erkek
İş/Hobiler : Silkroad
Lakap : SiTe SaHiBi-2

Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım]   Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 2:39 pm

Arkadaşlar sağdan soldan araştırdım topladım birleştirdim yaptım bişeyler işte ve görevi yapabildim umarım çoğunuz bu görevi bekliyor..

Bütün haritalar konunun altındadır

Bu görevi bilmeyenlere de söyleyim bu görev sonunda 20 tane berserker doldurucunuz oluyor yani unique keserken falan çok güzel oluyor.

ewt konumuza başlayalım

Tekrar söylüyorum kendim yaptım burada birleştirme ihtiyacı duydum

İlk önce samarkandaki hunter npcden bi görev war ogöreevi alıyoruz ve constanstineye
Atla veya yürüyerek i kağıdı racthal adlı npcye Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] SmileCaptain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] SmileCaptain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Smileürüyoruz.

Sonra

İstanbuldaki Racthal Adlı Adamdan Ivy1 Adlı görewi alın.. Ardından Yine istanbuldaki kasanın yanındaki adamdan(adventurer demetri) help request görewini alın..Help request görewini samarkanddaki haran's tower yazsının ordaki soldierlerden en az 40 tane görew düşürün..Ardından Pond's ruins yazısının odaki göle girin we görewleri orada çıkartın..

Ardından görewi teslim edin size 5 adet tuzak verecek. bu tuzakların belirli bir süresi war.. yine samarkandda Ampitheater yazan yerde kafasında ışık yanan [ information ] guardianlardan bir tanesini bu tuzağa düşürün..tuzağa düşürdükten sonra size 30 dk süre verilecek..bu 30 dk içinde her 1 dk da bir kafanıza guardian düşecek.. bundanda 15 tane düşecek yani 15 dk..kestikten sonra görevi teslim ediyoruz bu arada daha canavar çıkmaya başlıyo yolda hep canavar bıraktıydım ben Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Icon20

30 lwl mobu herkez yatıyo Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Icon20

ardından bu görewide teslim ettikten Sonra ratchaldan ivy2 görewini alın..
burada size 5 tane horn verilecek..
bunları sırasıyla Ampitheater, Cleopatra's Gate ve Haran's Tower'da bulunan yaratıklardan; Sign of Grey Light, Sign of Blue Light ve Sigh of Red Light elde etmelisiniz.. Daha sonra Military Camp'tan Horn Trumpet'i alıp Lvl 30 mobu Punisher'dan Punisher's Blood bulmaya çalışacaksınız. Bu aşamlardan sonra da;
Not: ivy 2 bölümünü yapamayanlar aşağıdaki notu okuyun

bunları bitirdikten sonra Evil order fortress yazan yerin içine gidin..orda 3 Ayaklı bir yer war..tam orta yer 3 tane tahta war zaten bu anahtar scrola a sağ tıklayın aynı oldugunuz yere ışınlayacak sizi.. Ardından CAPTAIN IVY yanınıza gelicek.. Aranıda ufak bir konuşmanın ardından Kavga başlıyacak.. ivy'yi öldürdükten Sonra görewinizi teslim edince 20 adet berserker doldurucu hediye olarak alıcaksınız...

İtem auto share exp auto share li partyde olcaksınız

partyde kesinlikle sizden başka biri olması lazım

Yoksa görevi yapamassınız

Beğendiyseniz teşekkürlerinizi ihmal etmeyiniz

Not:necroscopic arkadaşım çok saolsun senin sayende yaptım bu görevi
Senden alıntılar yaptım ama büyük bi çoğunluğu kavrayamadı konuyu inş anlarlar tam böyle yapınca kesinlikle oluyor

Sorularınız warsa Lütfen yazınız

Başka hiç bi yerde yok bu konu!!!
ivy 2 anlamayanlar...
Arkadaşlar burada ben böyle yapmıştım ama bi arkadaşımız saolsun daha iyi anlatmış hemen onu ekliyorum
Orada bulunan yaratıklardan değil de; bu bölgelerin girişlerinde veya orta bölümlerinde, verilen Horn Trumpeth üzerinde sağ klik yapınca sizlere Pirate Sentry Leader adlı birer yaratık çıkartacak ve item/exp auto share şeklinde düzenlenmiş party olan kişilerle aynı bölgede olursanız ( Çinli karakterler için bahsediyorum ) sizde Blue / Grey / Black Light Sign düşebilir. )>>necroscopic saolsun

Samarkand npc yeri
Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Semerkandnpcdk5

İstanbul Racthalın yeri
Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Rachaltzt3

Adventured Demetri yeri
Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Adventureddemetrixv9

ivy 1 Haritası

Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Ivy1fu5

İvy 2 Haritası

Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Ivy2jc4

Not: Resimler Alıntı Değildir Tamamen ben ve Dikmen.org a Aittir Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Icon12

Elinizde Tuzak kalırsa exp ve item auto share li partye girip kullanabilirsiniz..

2. Açıklama

@proximity
Ivy Quest 1 : Bu görevi aldığınızda , Closier informantı yakalamak için gerekli olan tuzağı Adventurer Demetri'den almanız gerektiğini öğreniyorsunuz. İstanbul'da Inn Master (Banka) 'ın yanında duran Demetri'ye gidip görevi alın. Fakat oda sizden tuzağı hazırlayabilmesi için 20 Vine Stalk (üzüm sapı) getirmenizi isteyecek. Burada işler biraz karışıyor bundan sonrasını dikkatli okuyun. 20 vine stalk'ı elde edebilmek için öncelikle Evil Order Soldier yaratıklarını bulmalısınız. Bu yaratıkları Haran's Tower bölgesinde bolca bulabilirsiniz. Bu yaratıkları öldürdüğünüzde size bıçak bırakacaklar. Yaklaşık 40 tane bıçağı toplayın. Ben 30 toplamıştım yetmemişti o yüzden siz garanti olsun diye 40 bıçak toplayın. Bıçakları elde ettikten sonra Pond's Ruins e gidin ve suyun içindeyken bıçaklara sağ tıklayın. Tek tek bu işlemi yapıpı 20 üzüm sapını elde ettikten sonra gidip Demetri ile konuşun. Demetri 5 adet tuzağı size verecek. Tuzaklarınız bittiğinde yine Demetri'ye gelip alabilirsiniz. Şimdi Amphitiater'ın önüne gidin ve tuzağa sağ tıklayın. Karakterinizin önünde ağ oluşacak. Closier informant yaratıklarını bu ağa çekip yakalamalısınız. Ağı kurun, geri gidin ve biraz bekleyip yaratığın yakalanmasını sağlayın. Bu işlem biraz zor ben kalan son ağımla yakalayabilmiştim. Closier informantı yakalayınca 30 dakikalık geri sayım da başlıyor. istanbula'a doğru yol alın ama atla değil yürüyerek. Çünkü yolda Closier Guardian yaratıkları zaman zaman belirecek ve onlardan 15 tane öldürmeniz gerekiyor. Siz yürürken tam arkanızda beliriyor ve onu öldürünce yolunuza devam edin. 15. yaratığı da öldürdükten sonra ata binip daha hızlı şekilde gidebilirsiniz. İstanbul'a gelince Ratchel'le konuşun ve görevin birinci kısmı başarıyla bitiyor.

Ivy Quest 2 : Şimdi işler daha da sarpa sarıyor. Öncelikle bu görevi yapabilmeniz için item/exp auto share party de olmanız gerekir. Birkaç arkadaşınızı bulun ve party oluşturun. Party başkanı siz olmalısınız buna dikkat edin. Party oluşturduktan sonra gidin Ratchel'den Ivy 2 görevini alın.

Ratchel size 5 adet borazan ve 5 adet hammer verecek. Hammer'ın üstünde görev itemi yazıyor ama alakası yok. O aslında size ivy 1 görevinden verilen ödül. Bu hammerlarla silah ve giysilerinizi tamir edebilirsiniz. Şimdi bu 5 borazana 3 bölgede sağ tıklayarak özel yaratık çıkaracağız. Bunu yaparken party arkadaşlarınızdan en az biri yanınızda olmalı. Bu bölgeler Amphitiater,Cleopatra's Gate ve Haran's Tower. Önce Amphitiater'a gidin ve bölgenin ortalarında borazana sağ tıklayın. Çıkan yaratığı öldürün ve düşen görev itemini alın. Çok güçlü değil tek başınıza rahatça öldürebilirsiniz.Ardından Cleopatra's Gate'e gidin ve aynı işlemi uygulayın. En son olarak da Haran's Tower'a gidin ve kulenin hemen yanında yaratığı çıkarın ve düşen görev itemini alın. 3 key'i de elde ettiğimize göre sıra Punisher öldürmeye geldi. Punisher öldürerek Punisher's Blood itemini çıkarmaya çalışın. 10-15 Punisher kestikten sonra item düşüyor. Punisher's Blood itemini alıp sağ tıklayın. Böylece aldığınız 3 key ve Punisher's Blood birleşerek bizi ivy'ye Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] SmileCaptain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] SmileCaptain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Smileürecek anahtarı oluşturacak. Anahtarı Evil Order Fortress'ın içindeki 3 ayaklı kulenin tam altında sağ tıklayarak kullanın. Anahtarı kullanınca ivy'nin olduğu özel bölgeye ışınlanacaksınız. Eğer partinizde bu görevi daha önceden yapmış olanlar varsa onlar da sizle birlikte ışınlanacaklar. Bundan sonra geriye sadece ivy'yi öldürmek kalıyor.

Ivy'nin canı yaklaşık 600.000 dolaylarında ve ivy'yi 20 dakika içinde öldürmeniz gerekiyor yoksa başarısız oluyorsunuz. Bu yüzden bu görevi full int charların en az 35, full str charların ise en az 45 leveldan sonra denemesini tavsiye ederim.Ha bir de yanınıza Universal pill alın. Ivy sizi dövüş boyunca oldukça çeşitli şekillerde zehirliyor. Ne olur ne olmaz yanınızda bulunsun.
http://abidik-gubidik.turkforumpto.net
HorrorBoy
Onbaşı
Onbaşı
HorrorBoy

Erkek
İş/Hobiler : CabaL
Lakap : Dehshet Chocuk

MesajKonu: Geri: Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım]   Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 4:03 pm

Resimli olmasi daha iyi teşekkürler
https://abracadabra.hareketforum.net/
alihan25es
Usta Er
Usta Er
alihan25es

Erkek
İş/Hobiler : Oyun Oynamak:D
Lakap : _BRUCE _ LEE

MesajKonu: Geri: Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım]   Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım] Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 11:40 am

yazilarda ve görsellerde çok güzel

Captain Ivy Görevi[Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-